Spirituální bojovník

60-ti minutová Jivamukti sekvence Spirituálního Bojovníka je kompletní lekce jógy, která transformuje, osvěžuje, dodává energii a zároveň uzemňuje a vede vás k vnitřnímu zkoumání hlubších, spirituálních aspektů vás samých.
Tato energická, celkově vyvážená praxe Vinyasa sekvence vás zve dovnitř, jako spirituálního bojovníka a zanechá vás plnými energie a pevně uzemněné.
Lekce je doporučena těm, kdo mají již nějakou zkušenost s jógou, těm, kteří nemají mnoho času na delší lekce. Tato lekce je svižná, vedená ve stylu Vinyasa. Jednotlivé pozice jsou odříkávány s odpočítávaným dechem. Je zde minimum instrukcí pro provedení asan. Lekce nabízí dobře složenou praxi,
ukončenou relaxací a krátkou meditací. Proto je vhodná pro vás, kteří máte méně času věnovat se hlouběji jógové praxi, pro vás, kteří se chcete fyzicky "dostat do formy" a pro vás, kteří chcete pracovat na silné asanové praxi a zařadit ji do zvládatelné, denní rutiny.
Tato lekce je vždy stejná, pevně daná sekvence, a tím, že se zavážete ke konsistentnímu, stálému a pravidelnému praktikování, dáváte si tak příležitost se ji postupem času naučit a prohloubit.
Prvních pár lekcí se mohou zdát nezvladatelné, ale s časem a pravidelnou praxí je postup nevyhnutelný.